• O nas

 • Z lotu ptaka

 • Kółko Fotograficzne

  Pełnia księżyca

 • Walentynki

 • Bal z seniorami

  Klub Łączymy Pokolenia

 • Spotkanie z Wice burmistrzem

  Kółko Profilaktyczne

 • Pomagamy z miłości

  Wolontariat

 • ZBIGNIEW HERBERT „POETA NIEZŁOMNY-WYBITNY POLSKI ARTYSTA”

  Pracownia Plastyczna

 

Powiat
Nowosądecki

 

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Facebook

 

 

 

 Nasz Instagram

 

 

 Nasz blog

13 luty 2019

Trwają przygotowania do akcji walentynkowej Pomagam z miłości

fot.Galeria

12 luty 2019

Bardzo dziękujemy naszej młodzieży za wczorajsza zbiórkę pieniędzy na rzecz chorej Ani na atopowe zapalenie skóry.

12 listopad 2018

PILNA POMOC DLA GRZEGORZA!!!!!

 

Pan Grzegorz z Barcic jest po wylewie śródmózgowym -  potrzebuje terapii chodu, ręki, fizykoterapii, masażu leczniczego, specjalistycznych wizyt u neurologopedy i neuropsychologa. Przed nim miesiące ciężkiej pracy, a w domu czeka na niego rodzina.

Pomożecie?

www.bedziedobrze.pl

Zbieramy zabawki, artykuły szkolne, słodycze i inne gadżety, które będą przeznaczone na loterię fantową dla pana Grzegorza 25.11.2018 r. o godz.16.00 podczas koncertu charytatywnego – „I TY możesz pomóc” w kinie Sokół w Starym Sączu.

Dziękujemy!!

6 listopad 2018

6 listopada młodzież bardzo chętnie uczestniczyła w spotkaniu z wolontaiuszką gminnego schroniska w Starym Sączu Agnieszką Sznajder, która nie tylko zachęcała do wolontariatu ale również poruszała tematy sterylizacji, pseudochodowli, bezdomność i praw zwierząt. Były zdjęcia i filmiki podopiecznych schroniska, było refleksyjnie i nie zabrakło łez wzruszenia... Oczywiście najbardziej skorzystały na tej wizycie schroniskowe szczeniaki, które przez wychowanków były rozpieszczone. Młodzież i wychowawcy planują swoje pierwsze odwiedziny w schronisku.

Zobacz foty:)

29 październik 2018

Internat Międzyszkolny w Starym Sączu włączył się do akcji zbiórki zniczy

,, Światełko Pamięci dla Łyczakowa”.

Dziękujemy Kochani za piękne znicze z biało czerwonymi wstęgami. Już niedługo zapłoną na znak naszej pamięci i szacunku.

18 październik 2018

 Zwracamy się z apelem o wsparcie i włączenie się do naszej akcji

„Światełko dla cmentarza Łyczakowskiego”.

Jest to część programu „Ocalić od zapomnienia”, którego celem jest przypomnienie wspaniałych i wielkich postaci, ludzi kultury, nauki, i sztuki spoczywających na lwowskich cmentarzach. Częścią programu jest zbiórka zniczy o którą apeluje w Kraju i we Lwowie Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej.

W dniu Wszystkich Świętych - 1. listopada zebrane znicze zapalone zostaną na lwowskich cmentarzach
W całej Polsce tego dnia cmentarze, miejsca gdzie spoczywają wybitni Polacy, zapłoną łuną zniczy. Pamięć o grobach świadczy nie tylko o szacunku dla zamarłych. Jest także świadectwem ciągłości pamięci narodowej i narodowej wspólnoty.. 
W tym roku również apelujemy do Was o wsparcie inicjatywy i przyłączenie się do zbiórki zniczy przeznaczonych na lwowskie cmentarze.

MRI

28 maja

Dzisiaj w siedzibie Internatu Międzyszkolnego w Starym Sączu miało miejsce uroczyste wręczenie nagród zasłużonym wolontariuszom Fundacji, którzy już opuścili szkolne mury.
Dziękujemy wam serdecznie kochani, mamy nadzieję, że zakończenie pewnego etapu w waszym życiu to początek nowego i mamy nadzieję na dalszą owocną współprace.
Rozdaliśmy także statuetki, w tym Zasłużona dla Fundacji.

Podczas uroczystości odbyło się także szkolenie dotyczące recyclingu w ramach realizowanego przez Fundację Projektu.

Nowe foto

Galeria