Komunikaty

DZIEŃ SENIORA W KINIE

DZIEŃ SENIORA W KINIE

Dzień Seniora w Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu.

3 października młodzież mieszkająca w internacie wraz z wychowawcą Haliną Popiela uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym dla seniorów w Centrum Kultury i Sztuki w Starym Sączu.

Dzień Seniora to święto wszystkich dojrzałych ludzi Z tej okazji zostało zorganizowane uroczyste spotkanie dla Seniorów przez Fundacji Rozwoju Sądecczyzny w Centrum Kultury i Sztuki w Starym Sączu.

Piękne życzenia z okazji swojego święta usłyszeli seniorzy między innymi od prezes Fundacji Rozwoju Sądecczyzny Anny Majdy, która życzyła seniorom zdrowia aktywności, rozwoju swoich pasji, spełnienia swoich marzeń. Od burmistrza Starego Sącza Jacka Lelka który życzył seniorom dobrego zdrowia, życzliwości z otaczających Was ludzi. Satysfakcji z dzieci i wnuków. -„Młodość jest stanem ducha” cytował słowa Jana Pawła II burmistrz Jacek Lelek. Ten stan ducha pozwala czuć się młodo i czerpać satysfakcję z życia. Młodzi szybko biegają, ale to dojrzali wiedzą dokąd trzeba iść. Patrząc się na młodych, cieszcie się że szybko biegają i pokazujcie im dobre drogowskazy.

Po uroczystych życzeniach na scenie pojawili się artyści z kapeli Ciupaga którzy swą muzyką i śpiewem rozbawili zebranych.

Dziękujemy pani prezes Fundacji Rozwoju Sądecczyzny za możliwość uczestniczenia w spotkaniu. Grono pedagogiczne i młodzież – mieszkańcy internatu.

 

Opiekun; Halina Popiela

tekst; Halina Popiela

fot; Halina Popiela