Absolwenci

 

Maturzyści rocznik 2018/19

 

Wychowawcy grup;

 

  • Bator Natalia - LO Marcinkowice
  • Bielska Karolina - LO Nowy Sącz
  • Bołoz Marcin - LO Stary Sącz
  • Chlebek Maciej - Technikum Leśne
  • Czajka Marta - LO Stary Sącz
  • Florek Gabriela - Technikum Nowy Sącz
  • Gałowicz Kamil - LO Stary Sącz
  • Gawron Kamil - Technikum Leśne
  • Janczy Gabriela - LO Marcinkowice
  • Karpiel Piotr - Technikum Leśne
  • Kita Jakub - Technikum Leśne
  • Kotowicz Radosław - LO Marcinkowice
  • Kumorek Adrianna - LO Stary Sącz
  • Kuratov Andriej - ZSP Stary Sacz
  • Łowiec Aleksandra - LO Nowy Sącz
  • Mastalerz Filip - Technikum Leśne
  • Mastalski Grzegorz - Technikum Samochodowe Nowy Sącz
  • Moskalik - Aleksandra - LO Stary Sącz
  • Polaszek Katarzyna - LO Marcinkowice
  • Prusak Wiktoria - LO Marcinkowice
  • Rogóż Hubert- Technikum Leśne
  • Szulc Aleksandra - TE Nowy Sącz
  • Śliwiński Artur - Technikum Nowy Sącz
  • Truty Szymon - LO Marcinkowice
  • Zając Franciszek - Technikum Leśne
  • Zakrevski Petro - ZSP stary Sącz

 

 


 

Maturzyści rocznik 2017/2018

 

Wychowawcy grup:

Elżbieta Plata, Ewa Kujawa - Szura,Halina Popiela, Beata Nobilec, Małgorzata Tarsa - Bielak

 

  • Bałuszyńska Monika - ZS Marcinkowice
  • Barnaś Mateusz - ZSP
  • Bochula Iwona - ZS Marcinkowice
  • Bukowska Emilia - Liceum Ogólnokształcace
  • Butas Klaudia - Liceum Ogólnokształcace
  • Chrobak Justyna - Liceum Ogólnokształcace
  • Ciesielka Katarzyna - Liceum Ogólnokształcace
  • Dziedzina Karolina - Liceum Ogólnokształcace
  • Elassa Fatima - ZS Marcinkowice
  • Florek Dorota - ZSP
  • Galica Dorota - Technikum Leśne
  • Grzesicki Kacper - ZS Marcinkowice
  • Hadała Michał - Technikum Leśne
  • Jabłońska Nina - ZS Marcinkowice
  • Jagieła Justyna - Liceum Ogólnokształcace
  • Kaczmarczyk Dominika - ZS Marcinkowice
  • Kita Renata - Liceum Ogólnokształcace
  • Król Krzysztof - Technikum Leśne
  • Kufel Szymon - ZS Marcinkowice
  • Masztafiak Tomasz - Technikum Leśne
  • Nabielec Wiktoria - Technikum Leśne
  • Obrochta Monika - Technikum Leśne
  • Pałach Julia - Elitarne Liceum
  • Piecuch Karolin - ZS Marcinkowice
  • Płachta Marcelina - Liceum Ogólnokształcace
  • Podsadowska Sylwia - ZS Marcinkowice
  • Potoniec Natalia - Liceum Ogólnokształcace
  • Słowik Dominika - Liceum Ogólnokształcace
  • Stęplewski Dominik - Liceum Ogólnokształcace
  • Święs Agnieszka - Technikum Leśne
  • Tubek Daniel - Technikum Leśne
  • Zachwieja Katarzyna - Liceum Ogólnokształcace
  • Zasadni Natalia - Liceum Ogólnokształcace

 

 


 

Maturzyści rocznik 2016/2017

 

Wychowawcy grup:

Beata Nobilec, Halina Popiela, Małgorzata Tarsa - Bielak

 

  • Bugajska Paulina - Liceum Ogólnokształcace
  • Chlipała Barbara - Liceum Ogólnokształcace
  • Chlipała Marzena - Liceum Ogólnokształcace
  • Janiarczyk Sylwia - Liceum Ogólnokształcace
  • Jagieła Zuzanna - Liceum Ogólnokształcace
  • Krzak Alina - Liceum Ogólnokształcace
  • Kumor Magda - Liceum Ogólnokształcace
  • Opyd Sylwia - Liceum Ogólnokształcace
  • Potoniec Magda - Liceum Ogólnokształcace
  • Rusnak Beata - Liceum Ogólnokształcace
  • Rusnak Izabela - Liceum Ogólnokształcace
  • Wilk Angelika - Liceum Ogólnokształcace
  • Chrobak Łucja - Liceum Ogólnokształcace
  • Niwelińska Katarzyna - ZSZ
  • Barda Małgorzata - ZS Marcinkowice
  • Buras Andrzej - ZS Marcinkowice
  • Gontarz Sebastian - ZS Marcinkowice
  • Kokoczka Kamil - ZS Marcinkowice
  • Kolek Magdalena - ZS Marcinkowice
  • Kowal Patryk - ZS Marcinkowice
  • Osysko Łukasz - ZS Marcinkowice
  • Rydarowicz Piotr - ZS Marcinkowice
  • Rożdżyńska Kinga - ZS Marcinkowice
  • Stec Szymon - ZS Marcinkowice
  • Szymczyk Anita - ZS Marcinkowice
  • Ściegienny Dominik - ZS Marcinkowice
  • Wachna Daniel - Liceum Elektryczne
  • Przemysław Nędza - Liceum Elektryczne
  • Polakiewicz Karolina - ZSP
  • Gałęziowska Jolanta - ZSP
  • Deć Piotr - Technikum Leśne
  • Dyrcz Łukasz - Technikum Leśne
  • Gacek Jan - Technikum Leśne
  • Krok Przemysław - Technikum Leśne
  • Tomasiak Jakub - Technikum Leśne
  • Waniolek Eliasz - Technikum Leśne
  • Warzecha Paweł - Technikum Leśne
  • Gabiec Kamila - ZS Marcinkowice

 

 


 

Maturzyści rocznik 2015/2016

 

Wychowawcy grup:

Elżbieta Plata, Małgorzata Tarsa - Bielak

 

 

  • Paweł Chrobak - Liceum Ogółnokształcace
  • Tomasz Ślaski - Liceum Ogólnokształcace
  • Dawid Różycki - ZS Marcinkowice
  • Przemysł Tarasek - ZS Marcinkowice
  • Kamil Łukaszczyk - Cibiorz - ZS Marcinkowice
  • Mateusz Mamiak - ZS Marcinkowice
  • Mateusz Wicher - Technikum Leśne
  • Paweł Siuta - Technikum Leśne
  • Kamil Włodarczyk - Technikum Leśne
  • Jerzy Prymus - technikum Leśne
  • Konrad Wójcik - Technikum Informatyczne
  • Szymon Nitka - Technikum Leśne
  • Wojciech Dynowski - Technikum Leśne
  • Bartłomiej Węgrzyński - ZS Marcinkowice
  • Grzegorz Rejczak - ZS Marcikowice
  • Grzegorz Czepiel - ZS Marcinkowice
  • Konrad Gołdyn - ZS Marcinkowice
  • Grzegorz Mikosz - ZS Marcinkowice
  • Patrycja Więcławek - Liceum Ogólnokształcace
  • Agnieszka Chryczyk - Liceum Ogólnokształcace
  • Magdalena Krawczyk - Liceum Ogólnokształce
  • Anna Domin - ZS Marcinkowice
  • Natalia Badowska - ZS Marcinkowice
  • Karolina Wołek - Technikum Leśne
  • Anna Sikora - Liceum Ogólnokształcace
  • Natalia Sikora - Liceum Ogolnokształcace
  • Elżbieta Czajka - Liceum Ogolnokształcace
  • Kinga Tokarczyk - Liceum Ogółnokształcace
  • Karolina Urbaniak - ZS Marcinkowice
  • Klaudia Faron - Liceum Ogolnokształcace
  • Patrycja Pokorska - ZSP
  • Klaudia Porosło - ZSP

 

 


 

Maturzyści rocznik 2014/2015

 

Wychowawcy grup:

Beata Nobilec, Krzysztof Ruchała

 

 

  • Zuzanna Słodyczka - Technikum Leśne
  • Daniela Szelag - ZS Marcinkowice
  • Paulina Grelecka - ZS Marcinkowice
  • Angelika Rusnarczyk - Liceum Ogólnokształcace
  • Sylwia Chlipała - Liceum Ogólnokształcace
  • Karolina Karcz - ZS Marcinkowice
  • Sylwia Gorczowska - ZS Marcinkowice
  • Beata Mirek - ZS Marcinkowice
  • Jolanta Król - Liceum Ogólnokształcace
  • Małgorzata Kita - Liceum Ogolnokształcace
  • Jakub Bugajski - Techikum Leśne,
  • Rafał Janas - Technikum Leśne
  • Daniel Słowik - Technikum Informatyczne
  • Krystian Chrobak - Technikum Budowlane
  • Damian Barnaś - Technikum Budowlane
  • Dominik Cisoń - ZS Marcinkowice
  • Łukasz Wójcik - Techikum Leśne
  • Jan Stachura - Technikum Leśne
  • Filip Kras - Technikum Leśne
  • Szymon Broźny - Technikum Leśne
  • Hubert Witassek - Technikum Leśne
  • Przemysław Pustułka - ZS Marcinkowice
  • Krystian Rosiek - ZS Marcinkowice
  • Kacper Guszkiewicz - ZS Marcinkowice
  • Jakub Tymczyszyn - ZS Marcinkowice

 

 


 

Maturzyści rocznik 2013/2014

 

Wychowawcy grup:

Małgorzata Tarsa - Bielak, Beata Nobilec

 

 

  • Dominika Słowik - Liceum Ogólnokształcące
  • Karolina Węglarz - Liceum Ogólnokształcące
  • Anna Malinowska - Liceum Ogólnokształcące
  • Karolina Byszewska - Kępa - ZS Marcinkowice - klasa wojskowa
  • Magdalena Mendrala - Technikum Obsługi Gastronomicznej
  • Urszula Gancarczyk - Liceum Ogólnokształcące
  • Karolina Skrzypniak - Liceum Ogólnokształcące
  • Angelina Bukowska - Liceum Ogólnokształcące
  • Anna Szczerba - Technikum Leśne
  • Bartłomiej Chrobak - Technikum Leśne
  • Adam Salmon - Liceum Ogólnokształcące
  • Szymon Śliwiński - Liceum Ogólnokształcące
  • Partyk Musiak - Technikum Leśne
  • Dawid Kotlarz - ZS Marcinkowice - klasa pożarnicza
  • Bartłomiej Wieczorek - ZS Marcinkowice - klasa pożarnicza
  • Kamil Bolek - Technikum Leśne
  • Damian Dudas - Technikum Leśne
  • Dawid Wołek - Technikum Leśne
  • Tomasz Siuta - Technikum Leśne
  • Jarosław Merena - Technikum Leśne
  • Sebastian Brancewicz - ZS Marcinkowice - klasa wojskowa
  • Jakub Wolak - ZS Marcinkowice - klasa wojskowa
  • Jakub Urban - ZS Marcinkowice - klasa
  • Gabriel Mika - ZS Marcinkowice - klasa pożarnicza
  • Piotr Gałęziowski - ZS Marcinkowice - klasa pożarnicza
  • Radosław Kurzeja - ZS Marcinkowice - klasa wojskowa
  • Krzysztof Sekuła - ZS Marcinkowice - klasa policyjna
  • Natalia Padło - TK - ZSP Stary Sacz

 

 


 

Maturzyści rocznik 2012/2013

 

Wychowawcy grup:

Małgorzata Tarsa - Bielak, Piotr Kaleta

 

  • Kamila Świętek - Technikum Leśne
  • Kamila Chlipała - Liceum Ogólnokształcące
  • Paulina Podgórni - Liceum Ogólnokształcące
  • Ilona Słowik - Liceum Ogólnokształcące
  • Paulina Murawska - Liceum Ogólnokształcące
  • Łucja Tworek - Liceum Ogólnokształcące
  • Angelika Gancarczyk - Liceum Ogólnokształcące
  • Martyna Zelek - Liceum Ogólnokształcące
  • Dominika Chryczyk - Liceum Ogólnokształcące
  • Monika Szlaga - Liceum Ogólnokształcące
  • Aneta Chrobak - Liceum Ogólnokształcące
  • Daniel Król - Technikum Ochrony Środowiska
  • Dominik Kołodziej - Technikum Leśne
  • Stefan Blachecki - Liceum Ogólnokształcące
  • Adrian Badowski - Technikum Kelnerskie
  • Krzysztof Długopolski - Technikum Leśne
  • Przemysław Krzyśko - Technikum Drzewne
  • Przemysław Zygmund - Liceum Ogólnokształcące
  • Adrian Porębski - Technikum Leśne
  • Krzysztof Krok - Technikum Leśne
  • Hubert Wnęk - Technikum Leśne
  • Krzysztof Jędrusik - Liceum Ogólnokształcące - profil wojskowy
  • Adam Stokowski - Liceum Ogólnokształcące - profil pożarnictwo i ratownictwo medyczne
  • Przemysław Kurzeja - Liceum Ogólnokształcące - profil wojskowy
  • Piotr Zastawnik - Technikum Leśne
  • Beata Warzecha - Liceum Ekonomiczne

 

 


 

Maturzyści rocznik 2011/2012

 

Wychowawcy grup:

Krzysztof Ruchała, Piotr Kaleta

 

  • Ewelina Kostka - Technikum Leśne
  • Sylwia Pomietło - Technikum Kelnerskie
  • Kinga Kołodziej - Technikum Kelnerskie
  • Iwona Gurbiel - Liceum Ogólnokształcące
  • Anna Chryczyk - Liceum Ogólnokształcące
  • Katarzyna Salamon - Liceum Ogólnokształcące
  • Marta Barcik - Liceum Ogólnokształcące
  • Karolina Mordak - Liceum Ogólnokształcące
  • Grzegorz Bilski - Technikum Leśne
  • Sławomir Topolski - Technikum Leśne
  • Mateusz Dziurny - Technikum Leśne
  • Paweł Barczyk - Technikum Leśne
  • Liwiusz Żydło - Technikum Leśne
  • Paweł Bienias - Technikum Leśne
  • Rafał Dziurny - Technikum Leśne
  • Konrad Galiszewski - Technikum Leśne
  • Jarosław Magda - Technikum Drzewne