Absolwenci

 Maturzyści rocznik 2019/20

Wychowawca grupy; Elżbieta Plata

Lp

Nazwisko i imię

Szkola

1

AUGUSTYN KINGA

ZS Marcinkowice

2

BAJTEL ADRIAN

ZS Marcinkowice

3

CISOŃ CELINA

ZS Marcinkowice

4

CZUBA KAROLINA

ZS Marcinkowice

5

GUMULAK NICOLE

ZS Marcinkowice

6

KAŁUŻA MAGDALENA

ZS Marcinkowice

7

KOKOSZA KAROLINA

ZS Marcinkowice

8

STACHOŃ KATARZYNA

ZS Marcinkowice

9

RUSNAK KINGA

ZS Marcinkowice

10

SMOSZNA NATALIA

ZS Marcinkowice

11

SZWALA MAŁGORZATA

ZS Marcinkowice

 12

TYLKA PATRYK

ZS Marcinkowice

13

DROZD ROKSANA

ELO Nowy Sącz

14

CHROBAK ANNA

LO Stary Sącz

15

GANCARCZYK  ALICJA

LO Stary Sącz

16

MAZUR MONIKA

TŻ i UG Stary Sącz

17

RUSNAK BARBARA

TH Stary Sącz

18

BUTRYK ANASTAZJA

TH Stary Sącz

19

SZPAKIVSKI ALEKSANDER

TI Stary Sącz

20

HRYBAN ROMAN

TI Stary Sącz

21

BUKOWSKI KORDIAN

TL Stary Sącz

22

JAGIELO ADAM

TL Stary Sącz

23

JARÓG MATEUSZ

TL Stary Sącz

24

KĘDER SZYMON

TL Stary Sącz

25

KURZEJA SZYMON

TL Stary Sącz

26

SKUPIEŃ MARIUSZ

TL Stary Sącz

27

SUCHOŃ ADRIAN

TL Stary Sącz

28

TRZEBUNIA KLEMENS

TL Stary Sącz

29

GORCZOWSKA DOROTA

II LO Nowy Sącz

30

WYROSTEK JOANNA

LO Stary Sącz

31

PŁACHTA TOMASZ

ZSS Nowy Sącz

Maturzyści rocznik 2018/19

 

Wychowawcy grup; Ewa Kujawa-Szura, Beata Nobilec

 

  • Bator Natalia - LO Marcinkowice
  • Bielska Karolina - LO Nowy Sącz
  • Bołoz Marcin - LO Stary Sącz
  • Chlebek Maciej - Technikum Leśne
  • Czajka Marta - LO Stary Sącz
  • Florek Gabriela - Technikum Nowy Sącz
  • Gałowicz Kamil - LO Stary Sącz
  • Gawron Kamil - Technikum Leśne
  • Janczy Gabriela - LO Marcinkowice
  • Karpiel Piotr - Technikum Leśne
  • Kita Jakub - Technikum Leśne
  • Kotowicz Radosław - LO Marcinkowice
  • Kumorek Adrianna - LO Stary Sącz
  • Kuratov Andriej - ZSP Stary Sacz
  • Łowiec Aleksandra - LO Nowy Sącz
  • Mastalerz Filip - Technikum Leśne
  • Mastalski Grzegorz - Technikum Samochodowe Nowy Sącz
  • Moskalik - Aleksandra - LO Stary Sącz
  • Polaszek Katarzyna - LO Marcinkowice
  • Prusak Wiktoria - LO Marcinkowice
  • Rogóż Hubert- Technikum Leśne
  • Szulc Aleksandra - TE Nowy Sącz
  • Śliwiński Artur - Technikum Nowy Sącz
  • Truty Szymon - LO Marcinkowice
  • Zając Franciszek - Technikum Leśne
  • Zakrevski Petro - ZSP stary Sącz

 

 


 

Maturzyści rocznik 2017/2018

 

Wychowawcy grup:

Elżbieta Plata, Ewa Kujawa - Szura,Halina Popiela, Beata Nobilec, Małgorzata Tarsa - Bielak

 

  • Bałuszyńska Monika - ZS Marcinkowice
  • Barnaś Mateusz - ZSP
  • Bochula Iwona - ZS Marcinkowice
  • Bukowska Emilia - Liceum Ogólnokształcace
  • Butas Klaudia - Liceum Ogólnokształcace
  • Chrobak Justyna - Liceum Ogólnokształcace
  • Ciesielka Katarzyna - Liceum Ogólnokształcace
  • Dziedzina Karolina - Liceum Ogólnokształcace
  • Elassa Fatima - ZS Marcinkowice
  • Florek Dorota - ZSP
  • Galica Dorota - Technikum Leśne
  • Grzesicki Kacper - ZS Marcinkowice
  • Hadała Michał - Technikum Leśne
  • Jabłońska Nina - ZS Marcinkowice
  • Jagieła Justyna - Liceum Ogólnokształcace
  • Kaczmarczyk Dominika - ZS Marcinkowice
  • Kita Renata - Liceum Ogólnokształcace
  • Król Krzysztof - Technikum Leśne
  • Kufel Szymon - ZS Marcinkowice
  • Masztafiak Tomasz - Technikum Leśne
  • Nabielec Wiktoria - Technikum Leśne
  • Obrochta Monika - Technikum Leśne
  • Pałach Julia - Elitarne Liceum
  • Piecuch Karolin - ZS Marcinkowice
  • Płachta Marcelina - Liceum Ogólnokształcace
  • Podsadowska Sylwia - ZS Marcinkowice
  • Potoniec Natalia - Liceum Ogólnokształcace
  • Słowik Dominika - Liceum Ogólnokształcace
  • Stęplewski Dominik - Liceum Ogólnokształcace
  • Święs Agnieszka - Technikum Leśne
  • Tubek Daniel - Technikum Leśne
  • Zachwieja Katarzyna - Liceum Ogólnokształcace
  • Zasadni Natalia - Liceum Ogólnokształcace

 

 


 

Maturzyści rocznik 2016/2017

 

Wychowawcy grup:

Beata Nobilec, Halina Popiela, Małgorzata Tarsa - Bielak

 

  • Bugajska Paulina - Liceum Ogólnokształcace
  • Chlipała Barbara - Liceum Ogólnokształcace
  • Chlipała Marzena - Liceum Ogólnokształcace
  • Janiarczyk Sylwia - Liceum Ogólnokształcace
  • Jagieła Zuzanna - Liceum Ogólnokształcace
  • Krzak Alina - Liceum Ogólnokształcace
  • Kumor Magda - Liceum Ogólnokształcace
  • Opyd Sylwia - Liceum Ogólnokształcace
  • Potoniec Magda - Liceum Ogólnokształcace
  • Rusnak Beata - Liceum Ogólnokształcace
  • Rusnak Izabela - Liceum Ogólnokształcace
  • Wilk Angelika - Liceum Ogólnokształcace
  • Chrobak Łucja - Liceum Ogólnokształcace
  • Niwelińska Katarzyna - ZSZ
  • Barda Małgorzata - ZS Marcinkowice
  • Buras Andrzej - ZS Marcinkowice
  • Gontarz Sebastian - ZS Marcinkowice
  • Kokoczka Kamil - ZS Marcinkowice
  • Kolek Magdalena - ZS Marcinkowice
  • Kowal Patryk - ZS Marcinkowice
  • Osysko Łukasz - ZS Marcinkowice
  • Rydarowicz Piotr - ZS Marcinkowice
  • Rożdżyńska Kinga - ZS Marcinkowice
  • Stec Szymon - ZS Marcinkowice
  • Szymczyk Anita - ZS Marcinkowice
  • Ściegienny Dominik - ZS Marcinkowice
  • Wachna Daniel - Liceum Elektryczne
  • Przemysław Nędza - Liceum Elektryczne
  • Polakiewicz Karolina - ZSP
  • Gałęziowska Jolanta - ZSP
  • Deć Piotr - Technikum Leśne
  • Dyrcz Łukasz - Technikum Leśne
  • Gacek Jan - Technikum Leśne
  • Krok Przemysław - Technikum Leśne
  • Tomasiak Jakub - Technikum Leśne
  • Waniolek Eliasz - Technikum Leśne
  • Warzecha Paweł - Technikum Leśne
  • Gabiec Kamila - ZS Marcinkowice

 

 


 

Maturzyści rocznik 2015/2016

 

Wychowawcy grup:

Elżbieta Plata, Małgorzata Tarsa - Bielak

 

 

  • Paweł Chrobak - Liceum Ogółnokształcace
  • Tomasz Ślaski - Liceum Ogólnokształcace
  • Dawid Różycki - ZS Marcinkowice
  • Przemysł Tarasek - ZS Marcinkowice
  • Kamil Łukaszczyk - Cibiorz - ZS Marcinkowice
  • Mateusz Mamiak - ZS Marcinkowice
  • Mateusz Wicher - Technikum Leśne
  • Paweł Siuta - Technikum Leśne
  • Kamil Włodarczyk - Technikum Leśne
  • Jerzy Prymus - technikum Leśne
  • Konrad Wójcik - Technikum Informatyczne
  • Szymon Nitka - Technikum Leśne
  • Wojciech Dynowski - Technikum Leśne
  • Bartłomiej Węgrzyński - ZS Marcinkowice
  • Grzegorz Rejczak - ZS Marcikowice
  • Grzegorz Czepiel - ZS Marcinkowice
  • Konrad Gołdyn - ZS Marcinkowice
  • Grzegorz Mikosz - ZS Marcinkowice
  • Patrycja Więcławek - Liceum Ogólnokształcace
  • Agnieszka Chryczyk - Liceum Ogólnokształcace
  • Magdalena Krawczyk - Liceum Ogólnokształce
  • Anna Domin - ZS Marcinkowice
  • Natalia Badowska - ZS Marcinkowice
  • Karolina Wołek - Technikum Leśne
  • Anna Sikora - Liceum Ogólnokształcace
  • Natalia Sikora - Liceum Ogolnokształcace
  • Elżbieta Czajka - Liceum Ogolnokształcace
  • Kinga Tokarczyk - Liceum Ogółnokształcace
  • Karolina Urbaniak - ZS Marcinkowice
  • Klaudia Faron - Liceum Ogolnokształcace
  • Patrycja Pokorska - ZSP
  • Klaudia Porosło - ZSP

 

 


 

Maturzyści rocznik 2014/2015

 

Wychowawcy grup:

Beata Nobilec, Krzysztof Ruchała

 

 

  • Zuzanna Słodyczka - Technikum Leśne
  • Daniela Szelag - ZS Marcinkowice
  • Paulina Grelecka - ZS Marcinkowice
  • Angelika Rusnarczyk - Liceum Ogólnokształcace
  • Sylwia Chlipała - Liceum Ogólnokształcace
  • Karolina Karcz - ZS Marcinkowice
  • Sylwia Gorczowska - ZS Marcinkowice
  • Beata Mirek - ZS Marcinkowice
  • Jolanta Król - Liceum Ogólnokształcace
  • Małgorzata Kita - Liceum Ogolnokształcace
  • Jakub Bugajski - Techikum Leśne,
  • Rafał Janas - Technikum Leśne
  • Daniel Słowik - Technikum Informatyczne
  • Krystian Chrobak - Technikum Budowlane
  • Damian Barnaś - Technikum Budowlane
  • Dominik Cisoń - ZS Marcinkowice
  • Łukasz Wójcik - Techikum Leśne
  • Jan Stachura - Technikum Leśne
  • Filip Kras - Technikum Leśne
  • Szymon Broźny - Technikum Leśne
  • Hubert Witassek - Technikum Leśne
  • Przemysław Pustułka - ZS Marcinkowice
  • Krystian Rosiek - ZS Marcinkowice
  • Kacper Guszkiewicz - ZS Marcinkowice
  • Jakub Tymczyszyn - ZS Marcinkowice

 

 


 

Maturzyści rocznik 2013/2014

 

Wychowawcy grup:

Małgorzata Tarsa - Bielak, Beata Nobilec

 

 

  • Dominika Słowik - Liceum Ogólnokształcące
  • Karolina Węglarz - Liceum Ogólnokształcące
  • Anna Malinowska - Liceum Ogólnokształcące
  • Karolina Byszewska - Kępa - ZS Marcinkowice - klasa wojskowa
  • Magdalena Mendrala - Technikum Obsługi Gastronomicznej
  • Urszula Gancarczyk - Liceum Ogólnokształcące
  • Karolina Skrzypniak - Liceum Ogólnokształcące
  • Angelina Bukowska - Liceum Ogólnokształcące
  • Anna Szczerba - Technikum Leśne
  • Bartłomiej Chrobak - Technikum Leśne
  • Adam Salmon - Liceum Ogólnokształcące
  • Szymon Śliwiński - Liceum Ogólnokształcące
  • Partyk Musiak - Technikum Leśne
  • Dawid Kotlarz - ZS Marcinkowice - klasa pożarnicza
  • Bartłomiej Wieczorek - ZS Marcinkowice - klasa pożarnicza
  • Kamil Bolek - Technikum Leśne
  • Damian Dudas - Technikum Leśne
  • Dawid Wołek - Technikum Leśne
  • Tomasz Siuta - Technikum Leśne
  • Jarosław Merena - Technikum Leśne
  • Sebastian Brancewicz - ZS Marcinkowice - klasa wojskowa
  • Jakub Wolak - ZS Marcinkowice - klasa wojskowa
  • Jakub Urban - ZS Marcinkowice - klasa
  • Gabriel Mika - ZS Marcinkowice - klasa pożarnicza
  • Piotr Gałęziowski - ZS Marcinkowice - klasa pożarnicza
  • Radosław Kurzeja - ZS Marcinkowice - klasa wojskowa
  • Krzysztof Sekuła - ZS Marcinkowice - klasa policyjna
  • Natalia Padło - TK - ZSP Stary Sacz

 

 


 

Maturzyści rocznik 2012/2013

 

Wychowawcy grup:

Małgorzata Tarsa - Bielak, Piotr Kaleta

 

  • Kamila Świętek - Technikum Leśne
  • Kamila Chlipała - Liceum Ogólnokształcące
  • Paulina Podgórni - Liceum Ogólnokształcące
  • Ilona Słowik - Liceum Ogólnokształcące
  • Paulina Murawska - Liceum Ogólnokształcące
  • Łucja Tworek - Liceum Ogólnokształcące
  • Angelika Gancarczyk - Liceum Ogólnokształcące
  • Martyna Zelek - Liceum Ogólnokształcące
  • Dominika Chryczyk - Liceum Ogólnokształcące
  • Monika Szlaga - Liceum Ogólnokształcące
  • Aneta Chrobak - Liceum Ogólnokształcące
  • Daniel Król - Technikum Ochrony Środowiska
  • Dominik Kołodziej - Technikum Leśne
  • Stefan Blachecki - Liceum Ogólnokształcące
  • Adrian Badowski - Technikum Kelnerskie
  • Krzysztof Długopolski - Technikum Leśne
  • Przemysław Krzyśko - Technikum Drzewne
  • Przemysław Zygmund - Liceum Ogólnokształcące
  • Adrian Porębski - Technikum Leśne
  • Krzysztof Krok - Technikum Leśne
  • Hubert Wnęk - Technikum Leśne
  • Krzysztof Jędrusik - Liceum Ogólnokształcące - profil wojskowy
  • Adam Stokowski - Liceum Ogólnokształcące - profil pożarnictwo i ratownictwo medyczne
  • Przemysław Kurzeja - Liceum Ogólnokształcące - profil wojskowy
  • Piotr Zastawnik - Technikum Leśne
  • Beata Warzecha - Liceum Ekonomiczne

 

 


 

Maturzyści rocznik 2011/2012

 

Wychowawcy grup:

Krzysztof Ruchała, Piotr Kaleta

 

  • Ewelina Kostka - Technikum Leśne
  • Sylwia Pomietło - Technikum Kelnerskie
  • Kinga Kołodziej - Technikum Kelnerskie
  • Iwona Gurbiel - Liceum Ogólnokształcące
  • Anna Chryczyk - Liceum Ogólnokształcące
  • Katarzyna Salamon - Liceum Ogólnokształcące
  • Marta Barcik - Liceum Ogólnokształcące
  • Karolina Mordak - Liceum Ogólnokształcące
  • Grzegorz Bilski - Technikum Leśne
  • Sławomir Topolski - Technikum Leśne
  • Mateusz Dziurny - Technikum Leśne
  • Paweł Barczyk - Technikum Leśne
  • Liwiusz Żydło - Technikum Leśne
  • Paweł Bienias - Technikum Leśne
  • Rafał Dziurny - Technikum Leśne
  • Konrad Galiszewski - Technikum Leśne
  • Jarosław Magda - Technikum Drzewne