Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Zapraszamy serdeczne w gościnne progi naszego Internatu!

 

 

UWAGA

WYCHOWANKOWIE KONTYNUUJĄCY ZAKWATEROWANIE   W INTERNACIE

 

 

Deklaracje o kontynuację zakwaterowania na rok szkolny 2020/2021 można składać:

  • zeskanowaną drogą mailową na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • lub listownie oryginał na adres: Internat Międzyszkolny, ul. Daszyńskiego 19, 33-340 Stary Sącz

do dnia 10 czerwca 2020 roku

Pobierz delkaracje KLIK

 

 INFORMACJA DLA OSÓB WYRAŻAJĄCYCH WOLĘ KONTYNUACJI ZAKWATEROWANIA W PLACÓWCE.

1. Wychowankowie INTERNATU ( od 1 .09. BURSYktórzy wyrażają wolę kontynuacji zamieszkania w Bursie na kolejny rok szkolny składają ;

  • „Deklarację kontynuowania zakwaterowania w placówce w roku szkolnym 2020/2021”  w terminie do 10 czerwca  2020 roku do  12.00. , (   Deklaracja o kontynuacji zakwaterowania będzie dostępna na stronie internetowej  w zakładce rekrutacja od dnia 1 maja 2020 roku. trzeba będzie wydrukować ,  czytelnie wypełnić, podpisać i odesłać skan na maila internat Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub wysłać pocztą Polską oryginał na adres; Internat Międzyszkolny , ul.Daszyńskiego 19 , 33-340 Stary Sącz )
  • podpisanie aneksu do  umowy na rok szkolny 2020/2021  od  15. 08 .- 25.08 .2020 r. oraz  uiszczenie opłaty w kwocie 70.00 zł. jako potwierdzenie woli zamieszkania w Internacie .( aneks do umowy dostępny będzie na stronie internetowej w zakładce rekrutacja od  1 sierpnia  2020r. trzeba będzie wydrukować , podpisać i odesłać skan na maila internat Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub wysłać pocztą Polską oryginał  na adres; Internat Międzyszkolny , ul.Daszyńskiego 19 , 33-340 Stary Sącz )

2. W przypadku ilości deklaracji przekraczających ilość miejsc w internacie(Bursie) deklaracja złożona przez wychowanka przebywającego w internacie na kontrakcie lub posiadającego status pobytu warunkowego  zostaje rozpatrzona negatywnie.

3. Do kontynuacji zamieszkania uprawniona jest osoba, która w chwili składania jest wychowankiem internatu i mieszka w niej do zakończenia rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2019/20 .(czyli umowa nie jest rozwiązana) W przypadku rezygnacji z miejsca zamieszkania w internacie przed zakończeniem rocznych zajęć dydaktyczno wychowawczych „Potwierdzenie woli kontynuacji zamieszkania w placówce” jest anulowane. Taka osoba musi składać podanie wraz z osobami którzy po raz pierwszy składają podanie tj. wg. harmonogramu składania podań dla przyszłych pierwszoklasistów.(terminy będą podane  wkrótce po ogłoszeniu przez MEN).

Stary Sącz. 27.04.2020r.

DRUKI DO ŚCIĄGNIĘCIA 

Do wniosku należy załączyć zdjęcie oraz opinie o uczniu z ostatniej szkoły z pieczątka szkoły.